قوانین و مقررات

رایان دیجیتال متعهد به ارسال کالای اورجینال به مشتری است.

تمامی کالاهای خریداری شده دارای مهلت تست  هفت روزه می باشند.

کالاهای خریداری شده مطابق با بازه ی ارسال اعلامی در کنار هر کالا برای مشتری ارسال خواهد شد بنابراین حتما در هنگام خرید به بازه و زمان ارسال دقت فرمایید.

توجه داشته باشید بازه ی ارسالی نوشته شده کنار کالاها ، بازه ی تحویل کالا به پست می باشد و تحویل کالا به شما بستگی به سرعت عمل پست دارد.

هزینه پستی ارسال مجدد کالا از مشتری به رایان دیجیت بر عهده ی مشتری ست.

هرگونه اسیب دیدگی کالا در پروسه حمل و نقل یا کسری اقلام همراه کالا که نیاز به مرجوعی دارد از زمان دریافت کالا تا حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالا به پشتیبان های فروشگاه اطلاع داده شود.

روند استرداد وجه : در صورت وجود عیب و نقص در کالای ارسالی پس از هماهنگی با پشتیبانی کالا را برای ما ارسال کنید . 48 ساعت پس از دریافت کالا توسط تیم ما وجه پرداختی به حساب خریدار واریز خواهد شد.

شیوه حمل : تمام کالاها به صورت پیش فرض با پست پیشتاز ارسال خواهند شد. 

شیوه پرداخت : پرداخت به صورت انلاین با کارت های عضو شتاب و همچنین انتقال وجه به حساب بانکی سایت  امکانپذیر می باشد.

حریم خصوصی : اطلاعات ثبت نام کننده و مشخصات خریدار کاملا محرمانه می باشد و در اختیار هیچ فرد و یا نهادی قرار داده نخواهد شد.

ساعات پاسخگویی همه روزه از 10 صبح الی 22 شب می باشد.

در صورت هرگونه شکایت و یا انتقاد میتوانید از فرم شکایات استفاده کنید.

در صورت وجود هرگونه عیب و نقص در کالای ارسالی و درخواست مشتری برای عودت کالا به دلیل نقص و یا وجود مشکلات فنی کالا ؛ وجه واریزی مشتری حداکثر 48 ساعت پس از دریافت مجدد کالا توسط تیم ما و بررسی مشکل ؛ به صورت کامل به حساب شخص خریدار عودت داده خواهد شد.

برای خرید های عمده قیمت های نازل تری در نظر گرفته شده است که شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با پشتیبان های فروشگاه در واتساپ در ارتباط باشید.


از این که این فروشگاه را برای بازدید و خرید انتخاب نموده اید بسیار خرسندیم.

بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم      فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو دراندازیم.


با احترام 

مدیریت رایان دیجیت

https://rayandigit.ir/


۱