می دونستی توی این هیرو ویر بازار قیمت و موجودی رایان دیجیت به روزه؟!
با ما در ارتباط باشد. 02191095320 09915561288

قلم نوری ارزان قیمت از برند هوئیون چی بخریم؟


قلم نوری ارزان قیمت چی بخریم؟

اگر به دنبال خرید یک قلم نوری خوش قیمت از برند هوئیون هستید خواندن این مقاله برای شما خالی از لطف نیست. ما در این مقاله به معرفی چند مدل از قلم نوری برند هوئیون با قیمتهای ارزان می پردازیم.


HUION H430P - هوئیون H430P

مشخصات H430P


این تبلت گرافیکی دارای 4 کلید قابل برنامه ریزی است که میتوان آن را متناسب با سلیقه ی استفاده کننده تنظیم کرد.

فضای فعال 7.6 در 12.2 سانتیمتری فضای نسبتا متوسط یا شاید کوچک را برای نوشتن یا رسم شکل در اختیار کاربر قرار میدهد. یکی از دلایل به صرفه بودن این تبلت نسبت به تبلتهای دیگر سایز آن است. 

این تبلت قابل راه اندازی بر روی مک، ویندوز و اندروید است. در کل رایان دیجیت به کاربرانی نمیخواهند برای قلم نوری زیاد هزینه کنند و استفاده ی زیادی از تبلت های گرافیکی ندارند و موارد استفاده انها در حد نوشتن یک یا چند فرمول، نوشتن تعدادی جمله، یا طراحی اشکالی ساده است. این محصول را پیشنهاد میکند. لازم به ذکر است این محصول به نوعی پیر بازار است و در بازه سه چهار ساله ی عرضه شده توسط هوئیون توسط کاربران به صورت کامل تست شده و برای استفاده های ساده به خوبی جواب داده.

این تبلت با قیمت تقریبی 25 دلار در مارکت های جهانی به فروش می رسد. (به دلایلی از جمله تحریم یا وجود مشکل در واردات کالا ممکن است در ایران قیمت مقداری بالاتر باشد.)


HUION H420X - هوئیون H420X

مشخصات H420X

تبلت گرافیکی H420X یک تبلت گرافیکی ارزان دیگر از هوئیون است. این مدل جدیدترین مدل از تبلتهای گرافیکی ارزان قیمت هوئیون است که تکنولوژی تقریبا به روز تری نسبت به H430P دارد. قلمی که به همراه این محصول ارائه می شود PW100 است. ما این قلم را در محصولاتی از هوئیون که قیمت به نسبت بالاتر از این مدل دارند نیز مشاهده می شود. این قلم در بین H420X و HS610 و H950P و تعدادی از مدل های دیگر هوئیون یکسان است.

خب همانظور که گفته شد H420X از لحاظ قلم به H430P بصورت نسبی برتری دارد.

از دیگر مزایان این محصول نسبت با سایر رقبا وجود اینترفیس تایپ سی است. اکثر محصولات ارزان قیمت از اینترفیت میکرو یو اس بی استفاده میکنند که این محصول با دارا بودن اینترفیس تایپ سی در این مورد نیز دیگر مدلها برتر می باشد.

در کل رایان دیجیت  به کسانی که بین مدل H420X و H430P مردد هستند. مدل H420X را پیشنهاد میکند.

لازم به ذکر است با توجه به جدید بودن این مدل در بازار، لوازم همراه این تبلت مثل نوک یدک یا خود قلم یدک در صورت گم شدن و خراب شدن دارای قیمت بالاییست. 

این تبلت نیز با قیمت تقریبی 25 دلار در مارکت های جهانی به فروش می رسد. (به دلایلی از جمله تحریم یا وجود مشکل در واردات کالا ممکن است در ایران قیمت مقداری بالاتر باشد.)


HUION HS64 - هوئیون  HS64

مشخصات HS64

اگر از دو تبلت قبلی معرفی شده بگذریم تبلت بعدی HS64 است. تبلتی با سایزی به نسبت بزرگتر از دو مدل قبلی سایز این محصول 16 در 10 سانتیمتر است که نسبت به 30 الی 35 درصد بزرگتر است و فضای بزرگتری را در اختیار مصرف کننده قرار خواهد داد. در این تبلت نیز مانند H420X از قلم PW100 استفاده شده است که قلمی بسیار عالی برای استفاده های عادی است.

این تبلت نیز دارای 4 کلید قابل برنامه ریزیست و قابلیت استفاده بر روی مک، ویندوز و اندروید را داراست.

از نکات ضعف این تبلت نیز میتوان به اینترفیس میکرو یو اس بی اشاره کرد.

رایان دیجیت این محصول را برای تدریس یا طراحی به کسانی که نیاز به فضایی به اندازه ی نصف یک کاغذ آ4 دارند پیشنهاد می کند.

این تبلت نیز با قیمت تقریبی حدودا 40 دلار در مارکت های جهانی به فروش می رسد. 


 HUION H640P - هوئیون H640P

H640P مشخصات


H640P آخرین تبلت نسبتا ارزان قیمت هوئیون است که ما در این مقاله آن را بررسی میکنیم.

سایز ناحیه فعال همان سایز  HS64 است اما طراحی آن کاملا متفات است. تعدا کلید های قابل برنامه ریزی در این تبلت 6 عدد و اینترفیس ورودی همچنان میکرو یو اس بی است. قلم هم همان PW100 !

کیفیت ساخت به کلی تغییر کرده، متریال مورد استفاده بهتر شده، شکل ظاهری تبلت نیز به کلی تغییر کرده است.

استفاده از این تبلت برعکس HS64 به هیچ عنوان به شما حس استفاده از یک تبلت کوچک را نمی دهد. 

این تبلت نیز قیمتی حدودا 40 دلار در مارکت دارد.پ

نتیجه گیری

با توجه به تجربه ی نویسنده در استفاده از تمامی این تبلت ها به ترتیب از ارزشمندترین نام به سمت ضعیف ترین را اگر بخواهم نام ببریم H640P در میان این 4 تبلت ارزشمند ترین و پس از آن HS64 سپس H420X و در آخر لیست H430P قرار دارد. 

در ضمن مدلهایی مانند INSPIROY 420  و INSPIROY H420 نیز وجود دارند که به دلیل ضعیف بودن در متریال و کیفیت ساخت در این مقاله به انها پرداخته نشده است.


موردی برای نمایش وجود ندارد.
درباره‌ی نویسنده
حسن شوریده گان مدیر فروش و مارکتینگ فروشگاه
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها
موردی وجود ندارد.