می دونستی توی این هیرو ویر بازار قیمت و موجودی رایان دیجیت به روزه؟!
با ما در ارتباط باشد. 09172105190 09915561288

مقایسه میکرفون یقه‌ای Boya by-m1 و مائونو AU-402L

مقایسه میکرفون یقه ای ماونو Au-402L و میکروفون یقه ای Boya by-m1

با پیشرفت تکنولوژی و سرعت گرفتن فناوری در زندگی روزمره انسان ها شاهد رقابت تنگاتنگی بین شرکت های تولید کننده ی فناوری در سراسر جهان هستیم.
شرکت های چینی فناوری محور نیز از این قائده مستثنا نیستند. در این بخش میخواهیم به مقایسه دو محصول ارزان قیمت شرکت های ماونو و بویا بپردازیم.

در این بخش دو میکرفون یقه ای این غول های صدای بازار چین را از نظر تکنولوژی و مقرون به صرفه بودن و کیفیت مقایسه خواهیم کرد.

402L MAONI

مائونو AU-04L یا Boya BY-M1


ابعاد
با تصاویر این دو محصول به وضوح نمایان است که محصول تولید شده توسط شرکت مائونو سایزی بسیار کوچکتر از محصول شرکت بویا دارد و این باعث میشود کسانی که به دنبال پنهان کردن میکروفون در هنگام تولید محتوا هستند به این محصل اقبال بیشتری نشان دهند و گزینه ی بهتری برای انتخاب باشد.

وزن

بررسی وزن این دو میکروفون نشان میدهد که محصول بویای 120 گرمی باز هم رقابت را به مائونوی 100 گرمی می بازد و نکته هائز اهمیت در این مورد این است که اکثر وزن مائونو 04L را کابل آن تشکیل داده است که در مقایسه با آن اکثر‌ وزن بویا M1 وزن میکروفون است.

نوع اتصال

از نظر نوع اتصال هر دو میکروفون یقه ای هستند و تفاوتی بین انها وجود ندارد.

رابط اتصال

بویا M1 دارای جک 3.5 میلیمتری برای اتصال است
اما غول چینی ماونو هم جک 3.5 میلیمتری و هم جک 6.5 میلی متری را برای اتصال داراست که قابلیت اتصال به طیف وسیع تری از محصولات صوتی را دارا می باشد.

حساسیت
در این بخش نیست حساسیت 72 دسی بلی مائونو گوی سبقت را از رقیبش بویای 30 دسی بلی ربوده است و با اختلاف سرتر است.

اقلام همراه

میکروفون مائونوی یقه ای Au-04L به همراه کابل دومتری و فیش تبدیل TRRS و دوعدد ابر پت گیر میکرفون و دو عدد گیره فلزی لباس و کیف عرضه میشود. که در مقایسه با کابل کوتاه و جانبی های محدود Boya bym1 باز هم یک سر و گردن بالاتر است.

BOYA BYM1

سخن اخر

میکروفون یقه ای باکیفیت AU04L دارای پخش صوت 360 درجه ، قابلیت مچ شوندگی با اکثر دستگاه های ضبط صدا همراه با دومتر سیم سسلیکون دارای قابلیت اتصال به انواع گوشی و پی سی و لپ تاپ و دوربین و نیز قابلیت مچ شوندگی با اکثر نرم افزارهای صوتی  میتواند یک پیشنهاد جذاب و در عین حال به صرفه برای خرید باشد.