اتصال قلم نوری Huion به کامپیوتر معمولاً از طریق پورت USB صورت می‌گیرد. قلم نوری Huion دارای ویژگی‌های خاصی است که برای اتصال به کامپیوتر استفاده می‌شود. در زیر، نحوه اتصال قلم نوری Huion به کامپیوتر را توضیح خواهم داد:

1. گام اول:
قلم نوری Huion را با استفاده از کابل USB مربوطه به کامپیوتر متصل کنید. یک سر کابل USB را به درگاه USB موجود در قلم نوری Huion و سر دیگر را به یکی از درگاه‌های USB کامپیوتر خود متصل کنید.

2. گام دوم:
پس از اتصال قلم نوری Huion به کامپیوتر، باید درایورهای مربوطه را نصب کنید. به وبسایت رسمی Huion مراجعه کرده و درایورهای مربوطه را از آنجا دانلود کنید. سپس نصب درایورها را انجام دهید و دستورالعمل‌های مربوطه را دنبال کنید.

3. گام سوم:
بعد از نصب درایورها، قلم نوری Huion آماده به کار است. شما می‌توانید قلم را روشن کنید و با استفاده از صفحه فشارحساس قلم و دکمه‌های موجود بر روی قلم، به طور مستقیم روی صفحه نمایش کامپیوتر خود کار کنید.

4. گام چهارم:
برای استفاده بهینه از قلم نوری Huion، ممکن است نیاز به تنظیمات دیگری نیز داشته باشید. برخی از قلم‌های نوری Huion امکاناتی مانند تنظیمات حساسیت فشار قلم، تنظیمات دکمه‌های قلم و راه‌اندازی کلیدهای اختصاصی را دارند. برای دسترسی به این تنظیمات، می‌توانید از نرم‌افزار مربوطه استفاده کنید که با نصب درایورها همراه بود یا از طریق تنظیمات قابل دسترس در سیستم عامل خود اقدام کنید.

با اتصال صحیح قلم نوری Huion به کامپیوتر و تنظیمات مورد نیاز، شما می‌توانید از قابلیت‌های طراحی و نقاشی حساس بهفشار قلم نوری Huion بهره‌برداری کنید. این قلم نوری مناسب برای کارهای هنری دیجیتال، طراحی، نقاشی و سایر فعالیت‌های خلاقانه است.


درصورتی که قلم های نوری هوئیون خود را از فروشگاه اینترنتی رایان دیجیت تهیه کرده باشید میتوانید از راهنمایی کارشناسان ما در راه اندازی بهره ببرید.