اگر به دنبال فروشنده ای به نام رایان شبکه در بستر وب هستید. درست آمده اید! 

برای مشاهده ی فروشگاه بر روی دیجی کالا بر روی تصویر کلیک کنید.

رایان دیجیت مدت بیش چهار سال است که با نام تجاری رایان شبکه در حال همکاری با مارکت پلیس دیجی کالا می باشد. این چهار سال حضور مستمر در دیجی کالا با فراز و نشیب های زیادی همراه بوده است. بیش از 37 هزار فروش موفق بر روی دیجیکالا به همراه نشان فروشنده ی برگزیده و عملکرد عالی و همچنین درصد رضایت بالای 87 درصد برای کل فروش تنها بخشی از فعالیتهای رایان دیجیت با نام تجاری رایان شبکه بر روی دیجیکالاست.

در این ویدیو می توانید عملکرد یکساله ی رایان دیجیت در سالی که گذشت را بر روی دیجی کالا مشاهده کنید. این ویدئو هرساله توسط دیجی کالا ساخته شده و برای فروشنده ها ارسال می گردد که ما آن را برای شما به اشتراک گذاشته ایم.


لازم به ذکر است رایان دیجیت دارای نشان ضمانت ترب نیز می باشد که علاوه بر خود فروشگاه، ترب نیز خرید شما را تمام و کمال تضمین خواهد کرد.

برای مشاهده بر روی لوگو کلیک کنید.

نشان ضمانت ترب

و همچنین نمادهای ساماندهی و ای نماد نیز در اینجا و پایین فروشگاه قابل مشاهده می باشد.

ساماندهی نماد رایان

ای نماد رایان

 رایان دیجیت یا رایان شبکه به عنوان نماینده و عرضه کننده ی عمده و خرده ی قلم های نوری و مانیتورهای طراحی و تبلت های گرافیکی برندهای هوئیون و اکس پی پن آماده ی همکاری با تمام مغازه داران و فروشگاه های حضوری سطح کشور با نازلترین قیمت مارکت می باشد. برای اطلاعات بشتر می توانید با پشتیبان های فروش و شماره های 09172105190 و 09215177412 در ارتباط باشد.